Харків

вул.Пушкінська, 44

Пошук по сайту
Для переходу в особистий кабінет Вам необхідно авторизуватися
Клієнт Врач

Пластика соска

Для самооцінки жінки важливо знати, що її груди виглядають добре, тож вона може впевнено одягатися! Ніхто не розуміє це краще за хірургів «Беатрiс».

Багато жінок не впевнені у своїх грудях, особливо в сосках. У деяких жінок соски перевернуті, що може вплинути на їхню впевненість і навіть на годування груддю; в інших жінок збільшені соски, які можуть бути надмірно виступаючими або мати обвислу форму. Обидві ці проблеми можуть бути усунені за допомогою операції, яка дасть вам прекрасні груди, якими ви можете пишатися.

З моменту вашої першої консультації персонал «Беатріс» допоможе вам відчути себе як удома, відповість на ваші запитання та забезпечить вам комфорт. Ви можете бути впевнені в тому, що наші хірурги не тільки використовують новітні методи та технології, а й наша комплексна програма подальшого догляду – вона з найкращих.

Переваги

Ця процедура піде на користь жінкам, у яких соски перевернуті або розширені (природним шляхом або внаслідок грудного вигодовування). Типова операція на перевернутому соску зазвичай включає накладання швів для утримання соска в правильному положенні, поки він не заживе. Іноді молочні протоки слід розрізати, щоб звільнити сосок. Однак, це буде визначено вашим на консультації. Знайдіть свій місцевий американський Британський хірургічний та медичний центр та замовте консультацію тут.

Це залежатиме від конкретного пацієнта, проте більшість пацієнтів можуть повернутися до роботи через кілька днів. Незважаючи на те, що ви можете ходити та робити дуже легкі справи з наступного дня, бажано не робити нічого напруженого протягом 7-10 днів.

Відновлювальний період

Окрім нормального, постхірургічного дискомфорту, ви не повинні відчувати побічні ефекти від корекції соска. Ми пропонуємо комплексну та велику програму післяопераційного догляду, яка включає докладні інструкції після операції та наступні зустрічі з вашим хірургом Медичного Центру «Беатрiс», щоб забезпечити швидке одужання, і все це без додаткових витрат.

 

* Результати можуть змінюватись в залежності від стану здоров’я, ваги, типу шкіри, індивідуальних потреб та інших факторів.

Пластика соска, ціни

Послуга Ціна від:
Пластика ареол (сосків) 30 240,00 грн.
Пластика втягнутого соска 1-2 ст. 21 600,00 грн.
Пластика втягнутого соска 3 ст. 32 400,00 грн.
Пасечник
Олександр
Васильович

Головний лікар. Кандидат медичних наук. Лікар найвищої категорії. Пластичний хірург.

Попередній
Спеціаліст
Наступний
Фахівець
Запитання
Чи можу я комбінувати операцію з корекції сосків?

Багато пацієнтів поєднують операції з корекції сосків з іншими операціями на грудях, такими як збільшення грудей, потяжка або зменшення грудей, щоб поліпшити зовнішній вигляд своїх грудей. Інші поєднують операцію корекції сосків з операціями корекції фігури, щоб виправити проблеми, що виникають після пологів, такі як підтяжка живота або ліпосакція, щоб позбавити тіло від упертих жирових ділянок.

Показати
Як організувати операцію з корекції соска?

Перший крок до операції корекції соска – це записатися на консультацію до хірурга. Консультація триватиме близько 30-40 хвилин. Далі ви приймаєте рішення про операцію таку кількість часу, яка потрібна Вам. Ми розуміємо, що це важливе рішення для вас, і ми хочемо, щоб ви були повністю впевнені у ній.

* Результати можуть змінюватись в залежності від стану здоров’я, ваги, типу шкіри, індивідуальних потреб та інших факторів.

Показати