Харків

вул.Пушкінська, 44

Пошук по сайту
Для переходу в особистий кабінет Вам необхідно авторизуватися
Клієнт Врач

Підтяжка грудей

Наша мета у виконанні мастопексії або «підтяжки грудей» полягає в тому, щоб створити природні груди з гладкими контурами та молодшою формою. Це досягається шляхом зміни форми молочної залози та видалення зайвої шкіри. Ми прагнемо досягти цього з мінімумом шрамів. Якщо бажаний більший обсяг грудей, можна використовувати грудний імплантат для збільшення грудей.

Переваги операції з підтяжки грудей

Груди опускаються через час, силу тяжкості та змін, пов’язаних з вагітністю. Підтяжка грудей або «Мастопексія», – це процедура, яка відновлює груди до її молодшої та естетично приємної форми та положення.

Відновлювальний період

Більшість людей відчувають невеликий біль після підтяжки грудей. Синці зазвичай проходять через 2 тижні. Набряк може зберігатися протягом 3-4 тижнів. В основному пацієнти повертаються до легкої діяльності через 5-7 днів, а повна активність зазвичай поновлюється через 3-4 тижні. Підтримуючий бюстгальтер потрібно носити протягом приблизно 3-4 тижнів, поки груди гоїться у своїй новій формі. Шрами зникають протягом наступних 3 місяців.
* Результати можуть змінюватись в залежності від стану здоров’я, ваги, типу шкіри, індивідуальних потреб та інших факторів.

Підтяжка грудей, ціни

Послуга Ціна від:
Проста підтяжка молочної залози 78 300,00 грн.
Мастопексія 94 500,00 грн.
Пасечник
Олександр
Васильович

Головний лікар. Кандидат медичних наук. Лікар найвищої категорії. Пластичний хірург.

Попередній
Спеціаліст
Наступний
Фахівець