Основні причини заміни імплантів грудей
- Ви незадоволені результатом першої маммопластики
Найчастіше це може бути суб’єктивна думка. Можливо, ви хотіли груди іншої форми, або розміру. На даний момент представлено велику кількість різних імплантів для грудей, крім того, що їх випускають велику кількість фірм, також імпланти мають різну текстуру, розмір, форму. Крім цього, техніка установки імплантів теж можлива різна. Професійний хірург, не позбавлений естетичного смаку, допоможе правильно визначитися з розміром і формами, виходячи з ваших анатомічних особливостей, і порадить той чи інший вид установки. Невдоволення виглядом грудей також може бути цілком об’єктивним, через встановлення неякісних імплантів та (або) несумлінності та малого досвіду хірурга.
- Вікові фактори
Якщо імпланти були встановлені у молодому віці (до 30 років), згодом груди все одно втрачають свої форми. Під дією сили гравітації груди опускаються, шкіра розтягується. Можливо, після вагітності та пологів вас перестала влаштовувати форма грудей. Це може бути заміна грудних імплантів на великі разом із підтяжкою грудей допоможуть виглядати їй знову потягнутою та красивою.
- Бажання збільшити груди
Не рідкісні випадки, коли згодом жінки хочуть ще більше збільшити груди. У такому випадку відбувається видалення наявних імплантів і встановлення нових, більшого розміру.
- Бажання зменшити груди
Якщо колись предметом захоплення був великий і пишний бюст, згодом естетичні уподобання можуть змінитися. І тоді імплант витягується, а груди підтягується, або встановлюється імплант меншого розміру.
Показання для видалення імплантатів
- Формування капсулярної контрактури.
Ущільнення тканин навколо імплантату – природний процес. Однак якщо сполучна тканина утворює занадто щільну капсулу, груди можуть деформуватися, а пацієнтку починають турбувати досить сильні болючі відчуття. Видалення імплантатів у подібних випадках супроводжується радикальним висіченням фіброзної оболонки. Зменшити ризик формування капсули дозволяє використання імплантатів із текстурованою поверхнею.
- Розрив імплантату.
Подібна неприємна ситуація може виникнути після встановлення імплантатів, заповнених фізіологічним розчином. Такі використовувалися для збільшення грудей раніше, але сучасні клініки, у тому числі Інститут пластичної хірургії та косметології, відмовилися від них на користь безпечніших силіконових імплантатів. Але при виникненні такої проблеми усунути грудні імпланти необхідно для збереження здоров’я.
- Запальний процес у тканинах молочної залози.
Якщо установка імплантату з якоїсь причини спровокувала розвиток запалення, то імплантат рекомендується видалити – щоб мати можливість провести повноцінне лікування та уникнути серйозніших ускладнень. У ряді випадків можна обійтися без операції, проте приймати рішення щодо доцільності її проведення повинен приймати виключно лікар.
- Провисання грудей під вагою імплантату.
У деяких випадках тяжкість імплантату виявляється «непосильною ношею» для тканин молочної залози: після встановлення груди різко обвисають, навіть якщо до цього були підтягнутими та пружними. Видаливши причину провисання – тобто власне імплантати – та виконавши підтяжку тканин, хірург відновлює первісну форму грудей. Проводити реендопротезування (повторне встановлення імплантатів) у подібних ситуаціях не рекомендується.
- Бажання пацієнтки відновити природний об’єм грудей.
Якщо пацієнтка після проведення операції вирішує відмовитися від отриманого результату, може бути проведено видалення імплантатів – з подальшою підтяжкою грудей, якщо це потребує.
Протипоказання
- Серцево-судинні захворювання
- Легенева недостатність
- Хронічні хвороби на гострій стадії
- Інфекційні хвороби
- Онкологія
- Цукровий діабет
- Хвороби згортання крові
- Вагітність та лактація