Харків

вул.Пушкінська, 44

Пошук по сайту
Для переходу в особистий кабінет Вам необхідно авторизуватися
Клієнт Врач

Зменшення грудей

Зменшення грудей є однією з найпоширеніших процедур у пластичній хірургії. Медичний центр “Беатрiс” пропонує зменшення грудей сертифікованими хірургами.

Великі груди можуть бути проблемою для багатьох жінок. Це може викликати біль у шиї, плечах та спині, а також може зробити звичайну діяльність незручною для виконання. Крім того, деякі жінки з великими грудьми почуваються дуже сором’язливо, коли носять певні види одягу.

Зменшення грудей – це операція, призначена для зменшення розміру грудей та пом’якшення пов’язаних із нею симптомів. Ще однією перевагою операції зі зменшення грудей є те, що груди піднімається у більш високе положення і розмір ареол (темна пігментована область соска) може бути зменшений. Є багато методів зменшення грудей. Підходящу техніку можна визначити лише після ретельної консультації з хірургом.

Період відновлення

Більшість пацієнтів можуть виконувати легку діяльність через 5-7 днів. Наявність синців починає зменшуватись приблизно через 1 тиждень. Набряки зникають приблизно за 3 тижні. Пацієнти зазвичай повертаються до повноцінної активності приблизно за 3-4 тижні. Підтримуючий бюстгальтер слід носити протягом приблизно 3-4 тижнів, поки тканини грудей гояться у своїй новій формі. Шрами спочатку червоні та підняті. Тим не менш, шрами починають зникати і значно покращуються приблизно через 3-6 місяців. Загальне одужання зрештою залежатиме від того, який метод зменшення грудей використовувався.

 

* Результати можуть змінюватись в залежності від стану здоров’я, ваги, типу шкіри, індивідуальних потреб та інших факторів пацієнтів.

Зменшення грудей, ціни

Послуга Ціна від:
Редукційна мастопексія (сосків) 116 100,00 грн.
Редукційна мастопексія підвищеної складності 153 900,00 грн.
Пасечник
Олександр
Васильович

Головний лікар. Кандидат медичних наук. Лікар найвищої категорії. Пластичний хірург.

Попередній
Спеціаліст
Наступний
Фахівець