Харків

вул.Пушкінська, 44

Пошук по сайту
Для переходу в особистий кабінет Вам необхідно авторизуватися
Клієнт Врач

Збільшення грудей

Є багато причин, з яких жінки вважають за краще збільшувати груди. У деяких це можуть бути дуже маленькі груди, і вони борються зі своєю впевненістю, або їх груди могли змінитися з тих пір, як вони стали батьками. Незалежно від причини, мамопластика може підвищити самооцінку та змусити жінок знову почуватися чудово.

Пластична хірургія має безліч напрямків, і один із найбільш затребуваних — корекція форми та розміру бюста. Операції зі збільшення грудей користуються великою популярністю, адже допомагають жінкам відчути себе привабливою та бажаною. Це дієвий метод боротьби не лише з естетичними недоліками, а й із психологічними комплексами.

Привід звернутися до пластичного хірурга

Приваблива фігура дарує впевненість у собі, відкриває шлях до особистого щастя та сприяє успішній соціалізації. Естетичні недоліки, навпаки, приносять емоційний дискомфорт і можуть спричинити депресію. Якщо маленький розмір грудей перетворився на серйозну перешкоду на шляху до щасливого життя, ви можете збільшити бюст. Ігнорувати проблеми, уявні чи реальні, шкідливо психіки. Не соромтеся змінити ситуацію на свою користь та скористатися допомогою пластичного хірурга.

Збільшення грудей може знадобитися не тільки через її маленький розмір. Мамопластика допомагає вирішити деякі інші проблеми:

Гормональні зміни в організмі жінки призводять до того, що щільна стромальна тканина з часом замінюється жировою. Груди втрачають пружність та привабливу форму. Інша поширена проблема – обвисання, яке зумовлене ослабленням зв’язок Купера. За певних обставин навіть невеликий і акуратний бюст може зміститися вниз, викликаючи появу характерних зморшок та розтяжок на шкірі.

Як бачите, не тільки незадоволеність своїми природними даними може привести жінку до кабінету пластичного хірурга. Помилково думати, що збільшення грудей — це лише забаганка. Нерідко така процедура допомагає пацієнтці відкрити нову сторінку в житті, назавжди попрощавшись із тягарем своїх комплексів.

 

Сучасні методи збільшення грудей

методи збільшення грудей

Почнемо з того, що альтернатив хірургічному втручанню немає. Медикаментозні препарати не допоможуть збільшити розмір грудної залози. Єдиний ефективний метод – ендопротезування.

Існує кілька технік хірургічного доступу, ми докладно розглянемо переваги та недоліки трьох найпоширеніших методів:

  1. Axillary Incision (аксілярний) – розріз у пахвовій області залишає після себе лише невеликі шрами. Метод не торкається тканин молочних залоз і не перешкоджає їх повноцінному функціонуванню. Незважаючи на те, що такий тип доступу обмежений на етапі формування імплантарних кишень, операція забезпечує добрий косметологічний результат
  2. Inframammary Fold (субмамарний) – розріз у складках шкіри під грудьми залишає рубець, який можна помітити лише в положенні лежачи або під час підняття рук. Переваги методу – простий і добре контрольований хірургічний доступ, можливість використання імплантів будь-якої форми та розміру, розміщення ендопротезів під залізом або грудним м’язом. Такий тип доступу завжди забезпечує бажаний результат.
  3. Periareolar Incision (періареолярний) — розріз по контурних лініях ареоли соска залишає непомітні шрами. Оптимальний вибір для пацієнток, які хочуть приховати сліди збільшення погруддя. Обмежень використання різних типів імплантів немає, але існують особливі вимоги до майстерності хірурга. Через ризик пошкодження молочних проток та залізистих тканин складність такої операції вища, ніж у аналогічних методів.

Під час проведення операції зі збільшення грудей важливо вибрати не тільки відповідну техніку хірургічного доступу, а й метод розміщення самого імпланту.

Якщо пацієнтка активно займається спортом, то важливо зберегти цілісність та працездатність грудного м’яза. Для цього ендопротез розміщується в ретромаммарному просторі безпосередньо під молочною залозою. Такий метод не підходить жінкам із надто худою статурою та тонкою шкірою. Через недостатню товщину підшкірних жирових відкладень, контури імпланту можуть чітко проступати через шкіру. У такій ситуації пластичний хірург вибирає субмускулярний або двоплощинний метод розміщення. У першому випадку ендопротез повністю розміщується під грудним м’язом, а в другому — лише його верхня частина.

Які імпланти бувають

Залежно від форми, розміру та інших характеристик, ендопротез молочної залози виконує одну або кілька функцій:

Дослідний пластичний хірург індивідуально оцінює особливості будови тіла пацієнтки, пропонуючи різні види імплантів для досягнення оптимального естетичного ефекту.

До основних параметрів ендопротезів для збільшення грудних залоз можна віднести:

Велике значення має якість матеріалів. Сучасні імпланти молочних залоз найчастіше наповнені високогезивним силіконовим гелем, який не тільки не змінює свою форму в процесі використання, а й не витікає при розриві оболонки. Повалення бар’єрного шару трапляється вкрай рідко, адже для його виготовлення виробники все частіше стали використовувати міцний еластомір.

Підготовка до операції та реабілітація

Аугментація молочних залоз — це усвідомлене рішення, яке жінка має добре обміркувати. Лікар зі свого боку призначає ряд аналізів, проводить індивідуальне обстеження, підбирає оптимальний метод збільшення грудей. Прогнозування результатів проводиться за безпосередньої участі пацієнтки, іноді для цього використовуються засоби комп’ютерного моделювання. Операція триває кілька годин, після чого пацієнтка на добу залишається у стаціонарному відділенні під наглядом медичного персоналу. Вже за кілька днів жінка може повернутися до звичайного життя, уникаючи фізичних навантажень і дотримуючись рекомендацій лікаря. Повне відновлення займає від 2 до 4 тижнів залежно від складності операції.

Вартість збільшення грудей у медичному центрі «Беатріс»

Отримати відповіді на фінансові питання можна лише після індивідуальної консультації. Пластичний хірург уважно вислухає всі побажання пацієнтки та запропонує план операції. На підсумкову вартість впливатимуть: ціни на імпланти потрібного типу, плата за хірургічну процедуру, анестезію, аналізи та перебування у стаціонарі.

Наші переваги

Для збільшення грудей вам більше не доведеться звертатися до закордонних клінік — медичний центр «Беатріс» у Харкові готовий запропонувати сервіс світового рівня.

Наші пластичні хірурги навчалися в авторитетних навчальних закладах та мають наукові ступені. Ми практикуємо передові методи ендопротезування та використовуємо лише якісні імпланти від провідних виробників – Allergan, Polytech, Motiva. У нас сучасний операційний блок та комфортабельне стаціонарне відділення. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожної ситуації, уважне ставлення до персоналу, всебічну підтримку до та після операції. Але головна наша перевага — найвища якість результату.

Збільшення грудей, ціни

Послуга Ціна від:
Ендопротезування грудей (без стоїть.прот) 42 930,00 грн.
Ендопротезування грудей через ареолу (без вартості протезу) 69 120,00 грн.
Ендопротезування грудей анатомічними протезами (без вартості протеза) 91 800,00 грн.
Поширені запитання
?Чи можна отримати кредит на операцію зі збільшення грудей?

? Так, можна!
Наші партнери – Otpbank та Альфа–Банк.
Подробиці кредитування Ви зможете дізнатися на консультації у нашого хірурга.

Показати
⌛ Скільки триває операція зі збільшення грудей?

? Близько 1,5 годин від першого уколу до останнього шва.

Показати
?‍♀️?Коли я можу піти додому?

?‍⚕️ У 100% випадків ми ставимо дренажі, щоб уникнути виникнення післяопераційних ускладнень і виписуємо зі стаціонару в день зняття дренажів. У середньому це триває дві доби.

Показати
⏳ Скільки триває реабілітація?

⛅? Процес реабілітації складається з кількох етапів – до 2-3 діб після операції наростає набряк, потім починає спадати. На 7-10 день після операції знімаються шви, до цього часу Вам потрібно приходити на перев’язки раз на 2-3 дні. Місяць після операції необхідно носити компресійну білизну та обмежувати фізичні навантаження. Ще місяць необхідно утримуватися від носіння білизни з кісточками.

Показати
❓ Коли потрібно міняти імпланти?

?‍⚕️ Якісні сертифіковані грудні імпланти провідних компаній-виробників мають довічну гарантію. Причини, які можуть призвести до повторної операції на грудях, є встановлення імпланта більшого розміру або його заміна внаслідок пошкодження після травми.

При виробництві дешевих імплантів можуть використовуватися неякісні матеріали, які потрапляючи в живі тканини організму можуть викликати різні захворювання. Такі імпланти необхідно змінювати, не чекаючи на закінчення 10-ти літнього терміну або появи серйозних ускладнень.

Показати
?? Чи можна літати у літаках чи займатися дайвінгом?

?‍⚕️ Літати можна, починаючи з першого тижня після виписки зі стаціонару.

Після закінчення реабілітаційного періоду та повного фізичного відновлення всі обмеження знімаються – можна займатися дайвінгом, важкою атлетикою, стрибати з парашутом та їздити на гірських лижах. Зазвичай, повна реабілітація займає 2-3 місяці після операції.

Показати
❓ Коли можна знову носити бюстгальтер із кісточками?

?‍⚕️ У післяопераційному періоді відбувається формування сполучнотканинної капсули навколо імпланту. Дротовий каркас такого бюстгальтера створює зони підвищеного тиску на тканини, що гояться, що може призвести до змін форми грудей. Це обмеження знімається приблизно через 2,5-3 місяці після операції.

Показати
❓ Чи впливають імпланти на рак молочної залози?

?‍⚕️ Численні зарубіжні та вітчизняні дослідження показали, що відсоток онкологічних захворювань грудної залози у пацієнтів, які збільшували груди імплантами, та у тих, хто не переносив подібних операцій на молочній залозі, приблизно однаковий. Таким чином, на сьогоднішній день немає достовірних наукових даних щодо взаємозв’язку раку молочної залози та протезування грудей з використанням імплантів.

Показати
❓ Чи втрачається чутливість соска?

?‍⚕️ Після технічно правильно виконаної операції з правильно підібраним розміром імпланту чутливість соска не втрачається. У післяопераційному періоді може відзначатися оніміння грудей – це переважно результат набряку. Набряк досягає свого піку на 2-3 добу після операції, потім починає розсмоктуватися. У міру того, як сходить набряк, повертається чутливість. Повне відновлення залежить від індивідуальних особливостей вашого організму.

Показати
?‍♀️ Коли можна починати фізичні навантаження?

?‍⚕️ Невеликі фізичні навантаження дозволяються відразу після того, як будуть зняті дренажі. Повне повернення до звичного для Вас фізичного навантаження відбувається приблизно через 2,5-3 місяці після операції.

Показати
❓ Через який час після пологів можна робити мамопластику?

?‍⚕️ Мінімальний час, який потрібно почекати після закінчення годування – 6-7 місяців. За цей час змінюється гормональне тло, заліза зменшується, шкіра скорочується.

Показати
❓ Чи будуть груди виглядати натурально?

?‍⚕️ Це залежить від побажань пацієнта та вихідних даних – статури, розміру та форми власної залози, грудних м’язів, підшкірно-жирової клітковини. Тобто чим більше товщина тканин, що покривають імплант, тим природніше виглядають груди. Розмір і форма імпланту так само відіграють роль – дівчатам худорлявим та середньої статури більше підходять імпланти краплеподібної форми, повненькі – круглі.

Показати
❓ Чи вплине збільшення грудей на моє повсякденне життя? Чи відчуватиму імпланти?

?‍⚕️ Якщо техніка операції не порушувалася, імплант був підібраний правильно і в післяопераційному періоді не було ускладнень, то Ви звикнете до імпланту досить швидко і після закінчення реабілітаційного періоду він ніяк не буде стискати.

Показати