Харків

вул.Пушкінська, 44

Пошук по сайту
Для переходу в особистий кабінет Вам необхідно авторизуватися
Клієнт Врач

Дитяча урологія

Ця велика область клінічної медицини займається діагностуванням, лікуванням та профілактикою захворювань органів сечостатевої системи у дітей. Хороший дитячий уролог допоможе вчасно виявити інфекційну поразку, аномалії у розвитку чи функціональні порушення. Не варто недооцінювати важливість планових обстежень та консультацій лікаря, адже від пильності батьків залежить репродуктивне здоров’я дитини.

Якщо ваш малюк зазнає дискомфорту під час сечовипускання або ви помітили фізіологічні зміни у будові його статевих органів — звертайтеся до медичного центру «Беатріс». Ми не лише пропонуємо послуги кваліфікованого дитячого лікаря-уролога у Харкові, але й проводимо малотравматичні операції щодо усунення вроджених структурних дефектів. У нас є окремий хірургічний блок та стаціонарне відділення для дітей.

Коли варто звертатися до лікаря

Патології сечостатевої системи у дітей можуть мати набутий та вроджений характер. Спочатку розберемося з першою групою: причинами виникнення інфекційних процесів в організмі дитини можуть стати гормональні збої, переохолодження, ослаблення імунітету і навіть погана спадковість.

Варто записатися на прийом до дитячого уролога, якщо ви помітили один із таких симптомів:

У дитячому віці дитина не може докладно описати свої скарги, тому батькам варто оцінювати її загальний стан. Звернутися до лікаря при різкому підвищенні температури, якщо малюк млявий і апатичний, втратив інтерес до улюблених іграшок, втратив апетит, вередує і плаче без видимої причини. Педіатр проведе загальний огляд та при необхідності призначить консультацію в уролога для дітей.

Що щодо вроджених анатомічних патологій та генетичних порушень? Існує помилкова думка, що внутрішньоутробна діагностика під час вагітності може виявити всі аномалії в будові сечостатевих органів. І якщо проблеми себе не виявили, а скарг у дитини немає – ходити до лікаря не обов’язково. Насправді більше половини урологічних патологій ніяк себе не виявляють і можуть бути виявлені лише під час скринінгу та повторного УЗД після народження.

Фахівці виділяють кілька етапів обов’язкового обстеження — 1, 3 та 5 років. Важливо відвідувати уролога для підлітків у віці 13-15 років. Індивідуальна діагностика дозволяє відстежувати динаміку розвитку сечостатевої системи, виправляючи можливі структурні порушення та знижуючи ризик виникнення запальних процесів.

Які захворювання діагностують та лікують у МЦ «Беатріс»

Вроджені та набуті порушення морфо-функціонального та анатомічного стану можуть торкатися верхніх сечових шляхів (нирки та сечоводу), нижніх (сечовий міхур та уретра), а також зовнішні статеві органи дитини. Поза увагою з боку батьків такі патології призводять до серйозних ускладнень. На щастя, сучасна дитяча урологія має у своєму розпорядженні широкий арсенал засобів для лікування захворювань сечостатевої системи. Це може бути медикаментозна терапія або малоінвазивна хірургія — експерти МЦ «Беатріс» підберуть для вашого малюка найрезультативніший метод.

Найчастіше наші лікарі стикаються з такими діагнозами:

Нерідко приводом для візиту до дитячого уролога стає нічне або денне нетримання сечі віком від 4-5 років. Причиною такого розладу можуть бути нейрогенні фактори чи інфекційні захворювання. Тільки індивідуальне обстеження дасть точну відповідь на всі запитання.

Серед найпоширеніших хірургічних маніпуляцій у МЦ «Беатріс»:

Усі операції дитячий уролог-хірург проводить у спеціальному відділенні, яке призначене лише для дітей, як і окремий стаціонар з комфортабельними палатами для маленьких пацієнтів та їхніх батьків.

Наші переваги

Медичний центр «Беатріс» перший у Харкові створив приватне хірурги чеське відділення тільки для дітей. У нас сучасне діагностичне обладнання, якісні матеріали, найкращі препарати та досвідчені фахівці. Про здоров’я вашої дитини дбає ціла команда лікарів найвищої категорії — урологи, нефрологи, гінекологи, анестезіологи та фахівці з УЗД-діагностики.

У комфортному стаціонарі маленький пацієнт зможе провести час разом із батьками після операції. Ми надаємо смачне харчування, створене спеціально для дітей. У МЦ «Беатріс» вашого малюка оточує затишна та доброзичлива атмосфера, щоб у нього не залишилося неприємних емоцій від відвідування лікаря.

Вартість послуг дитячих урологів

Оперативні втручання: Ціна від:
Орхідопексія при крипторхізм
11 000,00 грн.

Вирізання крайньої плоті при фімозі
7 000,00 грн.

Безкровне розправлення фімозу, з анестезією
800,00 грн.

Анестезія:
Місцева інфільтраційна анестезія (1 зона)
400,00 грн.

Аплікаційна анестезія (анестезуюча мазь «Емла»)
100,00 грн.

Седація, анестезіологічний супровід маніпуляцій
1 600,00 грн.

Загальна анестезія (інгаляційна, внутрішньовенна) до 15 хв
2 000,00 грн.

Загальна анестезія (інгаляційна, внутрішньовенна, каудальна) до 30 хв
2 800,00 грн.

Загальна анестезія (інгаляційна, внутрішньовенна, каудальна, у тому числі з ШВЛ) до 60 хв
3 600,00 грн.

Госпіталізація:
Госпіталізація 1 доба
1 500,00 грн.

Госпіталізація 0,5 діб
750,00 грн.

Дитячі урологи
Пащенко
Константин
Юрійович

Дитячий хірург. Завідувач дитячого відділення хірургії МЦ “Беатрiс”. к.м.н., лікар вищої категорії.

Туренко
Ігор
Анатолійович

Дитячий уролог к.м.н, лікар вищої категорії. Доцент кафедри урології дитячої урології та онкоурології ХМАПО. Член асоціації урологів України.

Лебедев
Олександр
Анатолійович

Детский анестезиолог. Врач высшей категории.

Попередній
Спеціаліст
Наступний
Фахівець