Харків

вул.Пушкінська, 44

Пошук по сайту
Для переходу в особистий кабінет Вам необхідно авторизуватися
Клієнт Врач

Збільшення губ

Природно, красиві ніжні, трохи припухлі, чуттєві губи – прекрасний образ, мрія, яку легко, швидко, без хірургічного втручання допоможуть втілити в реальність справжні професіонали, кваліфіковані лікарі медичного центру «Беатріс».

Ще до нашої ери стародавні єгиптянки мріяли про привабливі вуста і прагнули підкреслити їх форму, граючи з темним кольором, використовуючи косметику того часу, надаючи таким чином їм більшої чутливості.

В даний час приваблює природність (натурально пухкі губи) та їх розумна корекція, яких можна досягти кваліфікованим медичним методом (гіалурон у губи). Тільки в медичному центрі процедура збільшення губ (аугментація) разом з їх корекцією, допоможе усунути естетичні недоліки зовнішнього образу та підкреслити природну красу, виключаючи велику травматичність тканин та розвиток можливих ускладнень.

 

Контурна пластика губ (аугментація губ) – сучасна ін’єкційна процедура, під час якої проводиться корекція форми та об’єму губ за допомогою філерів (препаратів на основі гіалуронової кислоти). Ця процедура здійснюється пацієнтам, які досягли 18 років.

Боротьба з постійно висихаючим епітелієм губ – досить часта проблема, з якою починають стикатися вже в середньому віці, створює не лише косметичну незручність, а й суттєво впливає на якість життя пацієнта. За допомогою правильно підібраних сертифікованих препаратів наші лікарі легко усувають цей дискомфорт. Природне зволоження губ, що відбуваються зсередини, допомагає клітинам отримувати харчування корисними речовинами, повертаючи їм природний колір, і дає можливість обійтися без додаткових косметологічних засобів.

Показання до процедури аугментації губ:

Протипоказання:

Лікарі МЦ «Беатріс», застосовуючи на практиці малоінвазивну техніку, створять та відновлять гарну симетричну форму повних губ. Професіонали використовують ін’єкційні біодеградуючі філери. Вони швидко розчиняються і виводяться з організму людини природним шляхом, не викликають алергічних реакцій.

 

Гіалуронове збільшення губ

На сьогодні більш безпечним та результативним методом контурної пластики губ є введення гіалуронової кислоти, речовини, яка в нормі виробляється клітинами людини та відповідає за процес регенерації (відновлення), а також за кількість міжклітинної рідини. Гіалуронова кислота пов’язує молекули води, і має здатність стимулювати синтез колагену та еластину.

Способи збільшення губ

Проте існують різні методи збільшення губ, які належать до офіційної естетичної косметології:

Наші фахівці використовують тільки якісні сертифіковані препарати (філери) на основі гіалуронової кислоти відомих світових брендів: Restylane, Revanesse, Belotero, Cybelle, Stylage, Z-fill.

Препарати для збільшення губ

 

Етапи проведення процедури збільшення губ

  1. Консультація спеціаліста, яка включає: проведення огляду, збирання медичної історії пацієнта (анамнезу), виключення протипоказань, опитування щодо побажань пацієнта, вибір необхідного препарату.
  2. Підготовка – рекомендується за 2-3 дні до процедури утриматися від вживання алкоголю, та виключити прийом антикоагулянтів (засобів, що впливають на згортання крові, таких як аспірин, гепарин тощо).
  3. Демакіяж області ін’єкції та обробка антисептиком.
  4. Місцеве знеболювання за допомогою аплікаційної анестезії.
  5. Введення ін’єкцій гіалуронової кислоти в губи (розрахована точна кількість препарату).
  6. Рекомендації пацієнтові про правильний догляд за губами.
  7. Час процедури, включаючи консультацію, триває не більше 1 години.

Після процедури можливо появи незначної припухлості, яка незабаром зникне самостійно і є нормальною реакцією. Необхідно дотримуватись рекомендацій лікаря для якнайшвидшої реабілітації.

Рекомендації після процедури:

Переваги даного методу:

Вартість збільшення губ (контурної пластики)

Ціна збільшення губ філерами на основі гіалуронової кислоти визначається за результатами консультації з лікарем та залежить від препарату, що використовується, а також обраної техніки. Більш детальна інформація щодо вартості міститься в розділі Ціни, де можна ознайомитися з розцінками на всі послуги МЦ «Беатріс». >

Збільшення губ, ціна на 2021 рік

Препарати Ціна від:
Restylane 5 200,00 грн.
Revanesse 5 500,00 грн.
Belotero 4 500,00 грн.
Cybelle 4 500,00 грн.
Stylage 3 500,00 грн.
Z-fill 3 500,00 грн.

Збільшення губ: фото до та після
Збільшення губ: фото до та після
Увеличение губ: фото до и после
Предыдущая
Фотографія
Наступна
Фотографія
Фахівці з аугментації губ
Третьякова
Жанна
Анатоліївна

Лікар-невропатолог. Лікар найвищої категорії. Кандидат медичних наук. Лікар естетичної медицини.

Чуб
Валерія
Анатоліївна

Лікар-дерматолог. Лікар естетичної медицини. Фахівець лазерної епіляції.

Котлярова
Вікторія
Євгенівна

Лікар-дерматолог. Лікар естетичної медицини. Фахівець лазерної епіляції.

Попередній
Спеціаліст
Наступний
Фахівець