Харків

вул.Пушкінська, 44

Пошук по сайту
Для переходу в особистий кабінет Вам необхідно авторизуватися
Клієнт Врач
image image

Про компанію

Наш досвід, знання, технології та досягнення дозволяють нам бути експертами в галузі здоров’я та краси.

З 1996р. у Центрі “Беатріс” ведуть прийом досвідчені фахівці: кандидати та доктори медичних наук, провідні фахівці країни, які здобули освіту в Європі та США, лікарі вищих кваліфікаційних категорій, які обслуговують пацієнтів із 52 країн світу.

Засновник та ідейний натхненник Медичного центру «Беатріс» є Ірина Ярославська – Заслужений лікар України, лікар Вищої Категорії, Експерт у галузі естетичної медицини та косметології. Завдяки Ірині Олександрівні, «Беатріс» займає та утримує лідируючі позиції у цій сфері протягом понад 20 років.

Основні напрямки (пластична та дитяча хірургії) Медичного центру “Беатріс” чудово поєднуються та доповнюються оздоровчими, фізіотерапевтичними процедурами та косметологією.

Всі послуги Центру “Беатріс” підібрані таким чином, щоб одна процедура доповнювала іншу та синергувалася для більшої ефективності, щоб клієнт міг отримати комплекс процедур, включаючи естетичну, апаратну, лазерну та класичну косметологію, послуги з бальнеології та масажу, відвідати кріосауну, салон краси, СПА-центр, тренажерний зал та ресторан.

Усі маніпуляції, процедури та дослідження фахівці проводять виключно на сертифікованому обладнанні світових та вітчизняних виробників, дотримуючись міжнародних протоколів.

Місія Медичного центру “Беатріс” – це прагнення постійно впроваджувати інновації, які забезпечать найкраще медичне обслуговування відповідно до світових стандартів, застосовувати індивідуальний підхід до кожного клієнта, продовжувати їх молодість, додаючи життєву енергію та час насолоджуватися життям.

1996
Рік заснування Медичного центру
6879
Операцій провели за 25 років
19 883
Пацієнтів